Soccerbet (1.0.0) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: yes
lv: jā

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Options
lv: Iespējas

en: no
lv: nē

en: Message deleted.
lv: Ziņa dzēsta.

en: Send
lv: Sūtīt

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Note
lv: Piezīme

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: City
lv: Pilsēta

en: Result
lv: Rezultāts

en: Period
lv: Periods

en: open
lv: atvērts

en: Match
lv: Atbilst

en: Live
lv: Tiešraide

en: Administrator
lv: Administrators

en: Matches
lv: Rezultāti

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: Round
lv: Noapaļot
