Soccerbet (1.0.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Group
mr: समुह

en: yes
mr: हो

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Display
mr: दाखवा

en: Total
mr: एकूण

en: Options
mr: विकल्प

en: Message deleted.
mr: संदेश मिटवला

en: Send
mr: पाठवा

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: open
mr: सुरु
