Soccerbet (1.0.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: yes
os: ойы

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Refresh
os: Сног кæн
