Soccerbet (1.0.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Group
si: සමූහය

en: yes
si: ඔව්

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
