Soccerbet (1.0.0) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Group
be: Група

en: yes
be: так

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Display
be: Паказ

en: Unknown
be: Невядомы

en: Options
be: Налады

en: no
be: не

en: Send
be: Адаслаць

en: Start
be: Пачатак

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: open
be: адчыненае

en: Match
be: Супадаць

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Matches
be: Супадае
