Soccerbet (1.0.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Administrator
br: Melestrer
