Soccerbet (1.0.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Group
eu: Taldea

en: yes
eu: bai

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Refresh
eu: Berritu

en: Display
eu: Bistaratu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Options
eu: Aukerak

en: no
eu: ez

en: Points
eu: Puntuak

en: Send
eu: Bidali

en: Members
eu: Kideak

en: Group name
eu: Talde izena

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Note
eu: Oharra

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: open
eu: irekita

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Administrator
eu: Kudeatzailea
