Open Social (10.1.13) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Public
no: Offentlig

en: Last updated
no: Sist oppdatert

en: Yes
no: Ja

en: Revisions
no: Versjoner

en: Details
no: Detaljer

en: Group members
no: Gruppemedlemmer

en: Community
no: Fellesskapet
