Open Social (all releases) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Yes
hu: Igen

en: Revisions
hu: Változatok

en: Details
hu: Részletek

en: Edit revision
hu: Változat szerkesztése
