Open Social (10.2.2) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Parent
gd: Pàrant

en: Field
gd: Raon

en: Before
gd: Roimhe

en: After
gd: 'Na dhèidh

en: Off
gd: Dheth

en: Color
gd: Dath
