Open Social (all releases) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Color
gu: રંગ
