Open Social (all releases) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Field
pl: Pole

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Color
pl: Kolor

en: Last
pl: Ostatni

en: First
pl: Pierwszy

en: Reverse
pl: Odwróć
