Open Social (10.3.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Event
nn: Hending

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Filter
nn: Filtrer

en: Color
nn: Farge

en: Topics
nn: Emner
