Open Social (10.3.6) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Url
sq: Adresa Url

en: Filter
sq: Filtri

en: Color
sq: Ngjyra

en: Topics
sq: Argumentë
