Open Social (10.3.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Filter
te: వడపోయి

en: Color
te: రంగు

en: Topics
te: విషయాలు
