Open Social (11.1.0-rc2) - en to ht translation catalogue (64 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Icon
ht: Ikon

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Please wait...
ht: Pran pasyans souple

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Author name
ht: Non otè a

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
