Open Social (11.3.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Label
bs: Oznaka

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Selection type
bs: Tip izbornika

en: Show hierarchy in dropdown
bs: Prikaži hijerarhiju u dropdownu

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
bs: Izabran je pogrešan riječnik. Molimo, promijenite ga u postavkama.

en: Select terms
bs: Izaberi izraze
