Open Social (11.3.8) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Label
ca: Etiqueta

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Footer
ca: Peu

en: Values
ca: Valors

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Show hierarchy in dropdown
ca: Mostra la jerarquia en un desplegable

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ca: S'ha seleccionat un vocabulari incorrecte. Si us plau, canvia-ho a les opcions.

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Follow User
ca: Segueix a l'usuari

en: Display error message
ca: Mostra el missatge d'error

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
ca: Deixeu-ho en blanc per a tots. En cas contrari, el primer terme seleccionat serà el valor predeterminat en comptes de "Qualsevol".
