Open Social (all releases) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Off
bg: Изключи

en: Add to calendar
bg: Добави към календара

en: Books
bg: Книги
