Open Social (all releases) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Off
ca: Inactiu

en: Add to calendar
ca: Afegeix al calendari

en: Accept
ca: Accepta

en: Books
ca: Llibres

en: Join
ca: Uneix-te a

en: - Create a new book -
ca: - Crea un nou llibre -
