Open Social (all releases) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Off
cs: Vypnuto

en: Add to calendar
cs: Přidat do kalendáře

en: Books
cs: Knihy

en: Join
cs: Připojit se

en: - Create a new book -
cs: - Vytvořit novou knihu -
