Open Social (all releases) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Off
da: Afbrudt

en: Add to calendar
da: Tilføj til kalender

en: Invite
da: Invitér

en: Books
da: Bøger

en: Join
da: Tilmeld

en: Decline
da: Afslå

en: Event date
da: Løbsdato

en: Event location
da: Sted for begivenhed

en: - Create a new book -
da: - Opret en ny bog -
