Open Social (all releases) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Off
el: Κλειστό

en: Books
el: Βιβλία

en: - Create a new book -
el: - Προσθήκη νέου βιβλίου -
