Open Social (all releases) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Off
et: Väljas

en: Add to calendar
et: Lisa kalendrisse

en: Books
et: Raamatud

en: Join
et: Liitu

en: - Create a new book -
et: - Loo uus raamat -
