Open Social (all releases) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Off
fi: Pois päältä

en: Add to calendar
fi: Lisää kalenteriin

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Books
fi: Kirjat

en: Join
fi: Liity

en: Decline
fi: Hylkää

en: - Create a new book -
fi: - Luo uusi kirja -
