Open Social (all releases) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Off
gl: Desactivado

en: Add to calendar
gl: Engadir ao calendario

en: Invite
gl: Invitar

en: Books
gl: Libros

en: Join
gl: Unirse
