Open Social (all releases) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Off
hi: बंद

en: Invite
hi: आमंत्रित करें

en: Books
hi: किताबें

en: - Create a new book -
hi: -एक नई किताब बनाएं-
