Open Social (all releases) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Off
hu: Ki

en: Add to calendar
hu: Hozzáadás a naptárhoz

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Invite
hu: Meghívó

en: Books
hu: Könyvek

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Decline
hu: Elutasítás

en: - Create a new book -
hu: - Új könyv létrehozása -
