Open Social (all releases) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Books
kn: ಪುಸ್ತಕಗಳು

en: Join
kn: ಸೇರು

en: Decline
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು
