Open Social (11.5.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Fonts
de: Schriftarten

en: Fallback
de: Alternativlösung

en: Hide enrollments
de: Anmeldungen verbergen

en: Hide the list of enrollees from other members
de: Die Liste der angemeldeten Mitglieder vor anderen Mitgliedern verbergen
