Open Social (all releases) - en to af translation catalogue (90 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Invite only
af: Slegs per uitnodiging

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: Action
af: Aksie

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Post
af: Posstuk

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Time zone
af: Tydsone

en: %time ago
af: %time gelede

en: Authored by
af: Geskep deur

en: System
af: Stelsel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Color
af: Kleur

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Role
af: Rol

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Operation
af: Operasie

en: comments
af: kommentaar

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Pending
af: Hangende

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Topic
af: Onderwerp

en: People
af: Mense

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: users
af: gebruikers

en: Finished
af: Voltooi

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: Request membership
af: Versoek lidmaatskap

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Language code
af: Taalkode

en: Reply
af: Beantwoord

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings

en: Account information
af: Profielinligting

en: Account
af: Rekening

en: Translate
af: Vertaal

en: Publish the selected comments
af: Publiseer die geselekteerde kommentare

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Book page
af: Boekbladsy

en: Delete the selected comments
af: Skrap die geselekteerde kommentare

en: log in
af: teken aan
