Open Social (12.2.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Actions
is: Gerðir

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: Created
is: Stovnað

en: Post
is: Postur

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Posts
is: Postar

en: Unpublished
is: Ikki givið út
