Open Social (12.2.4) - en to hu translation catalogue (620 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Create a new user account.
hu: Új felhasználó létrehozása.

en: Forgot password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Markup
hu: Jelölő

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Item
hu: Tétel

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Closed
hu: Lezárt

en: Invite only
hu: Csak meghívással

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Send email
hu: Email küldése

en: Actions
hu: Műveletek

en: Email notification
hu: Email értesítés

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Public
hu: Nyilvános

en: Read more
hu: Tovább

en: Email notifications
hu: Email értesítések

en: more
hu: tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Action
hu: Művelet

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: view
hu: megtekintés

en: unpublished
hu: rejtett

en: Overview
hu: Áttekintés

en: File
hu: Fájl

en: Tag
hu: Címke

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: None
hu: Nincs

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Parent
hu: Szülő

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Font
hu: Betűtípus

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Update
hu: Frissítés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Download count
hu: Letöltések száma

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Section
hu: Szakasz

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: never
hu: soha

en: Event
hu: Esemény

en: Updated
hu: Frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Taxonomy settings
hu: Taxonómia beállításai

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Files
hu: Fájlok

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Sent email to %recipient
hu: E-mail elküldve %recipient számára

en: Content management
hu: Tartalomkezelés

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Post
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: Add post
hu: Tartalom hozzáadása

en: Page
hu: Oldal

en: Logo
hu: Logó

en: Event type
hu: Eseménytípus

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: Url
hu: Webcím

en: Off
hu: Ki

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Never
hu: Soha

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Private Messages
hu: Személyes üzenetek

en: Inbox
hu: Bejövő

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Reply to this message
hu: Válasz erre az üzenetre

en: Custom
hu: Egyéni

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Field name
hu: Mező neve

en: Fields
hu: Mezők

en: Items
hu: Tételek

en: %time ago
hu: %time óta

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Authored by
hu: Szerző

en: Disclaimer
hu: Korlátozott felelősségi nyilatkozat

en: Media
hu: Média

en: Details
hu: Részletek

en: groups
hu: csoportok

en: Book Pages
hu: Könyvoldalak

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: System
hu: Rendszer

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Recipient
hu: Címzett

en: Add a role to the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók szerepkörhöz rendelése

en: Remove a role from the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók eltávolítása egy szerepkörből

en: Members
hu: Tagok

en: My groups
hu: Saját csoportok

en: Table
hu: Táblázat

en: Events
hu: Események

en: here
hu: ide

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Upcoming events
hu: Közelgő események

en: All day
hu: Egész nap

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Basic
hu: Alap

en: Color
hu: Szín

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Role
hu: Szerepkör

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Invitations
hu: Meghívások

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Users
hu: Felhasználók

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Last
hu: Utolsó

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Expose
hu: Felfed

en: Filters
hu: Szűrők

en: Order
hu: Rendelés

en: Profile name
hu: Profilnév

en: Profile
hu: Profil

en: Close
hu: Bezár

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: Add a comment
hu: Hozzászólás írása

en: Operation
hu: Művelet

en: Function
hu: Függvény

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Location name
hu: Helyszín neve

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: comments
hu: hozzászólások

en: Nickname
hu: Becenév

en: Group members
hu: Csoport tagjai

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Avatar
hu: Profilkép

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Pending
hu: Függőben

en: Declined
hu: Elutasítva

en: Show
hu: Megjelenítés

en: message
hu: üzenet

en: Token
hu: Vezérjel

en: Add to calendar
hu: Hozzáadás a naptárhoz

en: 1 item | @count items
hu[0]: 1 tétel
hu[1]: @count tétel

en: Clear
hu: Törlés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Community
hu: Közösség

en: Accept
hu: Elfogadás

en: You
hu: Te

en: published
hu: közzétett

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: @time ago
hu: @time

en: No invitations available.
hu: Nincs elérhető meghívás.

en: Invite
hu: Meghívó

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Topics
hu: Témák

en: Topic
hu: Témakör

en: Allowed values list
hu: Megengedett értékek

en: Activity
hu: Tevékenység

en: First
hu: Első

en: Granularity
hu: Finomság

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Group manager
hu: Csoportkezelő

en: author
hu: szerző

en: Entity
hu: Entitás

en: Buttons
hu: Gombok

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Post comment
hu: Beküldés

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: People
hu: Emberek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Reference
hu: Referencia

en: Books
hu: Könyvek

en: Style
hu: Stílus

en: Sorting
hu: Rendezés

en: posts
hu: bejegyzések

en: My profile
hu: Saját profil

en: Access Denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Changed
hu: Módosítva

en: Reverse
hu: Fordított

en: User name
hu: Felhasználónév

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hu: %name felhasználó zárolt, vagy még nincs aktiválva.

en: Login attempt failed for %user.
hu: %user bejelentkezése sikertelen.

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: All members
hu: Minden tag

en: Oldest first
hu: Régebbiek előre

en: Configure action
hu: Művelet beállítása

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: by
hu: -

en: Published comments
hu: Közzétett hozzászólások

en: News
hu: Hírek

en: Excluded file extensions
hu: Kizárt kiterjesztések

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: users
hu: felhasználók

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Finished
hu: Kész

en: User status
hu: Felhasználó állapota

en: Photo
hu: Fénykép

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Group settings
hu: Csoportok beállításai

en: Reason
hu: Ok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Font settings
hu: Betűkészlet beállítások

en: Join group
hu: Csatlakozás a csoporthoz

en: Approve membership request
hu: Tagsági kérelem jováhagyása

en: Add members
hu: Tagok hozzáadása

en: Membership requests
hu: Tagsági kérelmek

en: Group roles
hu: Szerepkör jogosultságai

en: Request membership
hu: Tagság kérelmezése

en: 1 member | @count members
hu[0]: 1 tag
hu[1]: @count tag

en: Welcome message
hu: Üdvözlőüzenet

en: Number of members
hu: Tagok száma

en: Information
hu: Információ

en: Search Index
hu: Keresési index

en: The update has encountered an error.
hu: A frissítés során hiba történt.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hu[0]: 1 elem sikeresen fel lett dolgozva:
hu[1]: @count elem sikeresen fel lett dolgozva:

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Reply
hu: Válasz

en: Edit Post
hu: Bejegyzés szerkesztése

en: Section title
hu: Szakasz címe

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Search users
hu: Felhasználó keresése

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: All types
hu: Minden típus

en: Organization
hu: Szervezet

en: Interests
hu: Érdeklődési körök

en: Values
hu: Értékek

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: Country code
hu: Országkód

en: Interface language
hu: Felület nyelve

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Offset
hu: Eltolás

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hu: A jelszó átállításával kapcsolatos tudnivalókat a rendszer elküldte %name részére, %email címre.

en: Account information
hu: Felhasználói adatok

en: Account
hu: Saját adatok

en: Invites
hu: Meghívók

en: Data
hu: Adat

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: Search content
hu: Tartalmak keresése

en: Number of comments
hu: Megjegyzések száma

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: About
hu: Leírás

en: Reports
hu: Jelentések

en: Guest
hu: Vendég

en: Report
hu: Beszámoló

en: - none -
hu: - nincs -

en: All comments
hu: Minden hozzászólás

en: Member
hu: Tag

en: Newest first
hu: Legújabb elöl

en: Notification
hu: Értesítés

en: Translate
hu: Fordítás

en: Decline
hu: Elutasítás

en: Relevance
hu: Relevancia

en: Send reminder
hu: Emlékeztető küldése

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Reply to this comment
hu: Válasz erre a hozzászólásra

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: This month
hu: Ebben a hónapban

en: Landing page
hu: Befogadó oldal

en: Delete Comment
hu: Hozzászólás törlése

en: ascending
hu: növekvő

en: descending
hu: csökkenő

en: Discussion
hu: Eszmecsere

en: Profile settings
hu: Profil beállításai

en: Remove image
hu: Kép eltávolítása

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Please select
hu: Választás szükséges

en: New category
hu: Új kategória

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Flags
hu: Jelölők

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Most recent
hu: Legutóbbi

en: Send mail
hu: Levél küldése

en: Publish the selected comments
hu: A kijelölt hozzászólások közzététele

en: Unpublish the selected comments
hu: A kijelölt hozzászólások elrejtése

en: Posted in
hu: Hozzászólás ehhez

en: Download file
hu: Fájl letöltése

en: Albums
hu: Albumok

en: Taxonomy vocabularies
hu: Taxonómiaszótárak

en: Profile fields
hu: Profilmezők

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Add a group
hu: Egy csoport hozzáadása

en: Default style
hu: Alapértelmezés szerinti stílus

en: Author Information
hu: Szerzői információ

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: 1 download | @count downloads
hu[0]: 1 letöltés
hu[1]: @count letöltés

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: Group memberships
hu: Csoporttagságok

en: Group types
hu: Csoporttípusok

en: You do not have any administrative items.
hu: Nincs adminisztrációs menüpont.

en: Main menu
hu: Főmenü

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hu: %name felhasználó egyszer használható bejelentkezési hivatkozást használt (%timestamp).

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Following
hu: Követés

en: Followers
hu: Követők

en: Registration Date
hu: Regisztráció dátuma

en: View comments
hu: Hozzászólások megtekintése

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: post
hu: bejegyzés

en: Current User
hu: Aktuális felhasználó

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: The text of the comment.
hu: A hozzászólás szövege.

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Show hierarchy in dropdown
hu: Hierarchia megjelenítése a legördülő választólistában

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
hu: Érvénytelen szótár lett kiválasztva. Meg kell változtatni a beállításokban.

en: Select terms
hu: Kifejezések kiválasztása

en: Unrestricted
hu: Korlátlan

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: Content selection
hu: Tartalom kiválasztás

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Like
hu: Tetszik

en: No book selected.
hu: Nincs kiválasztott könyv.

en: Book page
hu: Könyvoldal

en: Delete the selected comments
hu: A kijelölt hozzászólások törlése

en: An error occurred and processing did not complete.
hu: Hiba történt, a feldolgozás nem ért véget.

en: Profile image
hu: Profilkép

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Tagging
hu: Címkézés

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Mentions
hu: Említések

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Reporter
hu: Riporter

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: log in
hu: bejelentkezés

en: Manage members
hu: Tagok kezelése

en: Activity ID
hu: Tevékenység azonosító

en: User information
hu: Felhasználói információk

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Stream
hu: Folyam

en: Post block
hu: Beküldő blokk

en: photo
hu: fénykép

en: Destinations
hu: Célok

en: Entities
hu: Entitások

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
hu: A <em>könyvek</em> egy beépített hierarchikus navigációval rendelkeznek. Kézikönyvekhez vagy tananyagokhoz használható.

en: Select one or more comments to perform the update on.
hu: Egy vagy több hozzászólást ki kell választani a frissítés elvégzéséhez.

en: Edit own comments
hu: Saját hozzászólások szerkesztése

en: Unapproved comments
hu: Nem elfogadott hozzászólások

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: Find and manage people interacting with your site.
hu: A webhellyel kapcsolatban álló emberek keresése és adminisztrációja.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Group type
hu: Csoporttípus

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Block field
hu: Blokkmező

en: Edit account
hu: Fiók szerkesztése

en: Administrative area
hu: Közigazgatási terület

en: subject
hu: tárgy

en: Read more link
hu: Továbbolvasás hivatkozása

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Next month
hu: Következő hónap

en: Add directly
hu: Közvetlen hozzáadás

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Post comments
hu: Hozzászólások beküldése

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hu: Felhasználói fiókok kezelése, szerepkörök és jogosultságok.

en: Payload
hu: Terhelés

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Delete private messages
hu: Személyes üzenetek törlése

en: Reply to private messages
hu: Válasz a személyes üzenetekre

en: Social
hu: Közösségi

en: The author of the comment.
hu: A hozzászólás szerzője.

en: File url
hu: Fájl webcíme

en: Allowed values list: invalid input.
hu: Engedélyezett értékek listája: érvénytelen adatbevitel.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
hu: Engedélyezett értékek listája: néhány érték el lett távolítva, mialatt még használatban voltak.

en: Group permissions
hu: Csoportjogosultságok

en: Group visibility
hu: Csoport láthatósága

en: Group content visibility
hu: Csoport tartalmának láthatósága

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Asc
hu: Növ

en: Display error message
hu: Hibaüzenet megjelenítése

en: files
hu: fájlok

en: Accordion item
hu: Harmónika elem

en: text formats
hu: szövegformátumok

en: Master
hu: Mester

en: Entity id
hu: Entitásazonosító

en: User limit
hu: Felhasználói korlát

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Address line 2
hu: Címsor 2

en: Request message
hu: Üzenet kérése

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -

en: Event settings
hu: Esemény beállítások

en: Recipient user
hu: Címzett felhasználó

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Simple text
hu: Egyszerű szöveg

en: Create an account
hu: Fiók létrehozása

en: Organizers
hu: Szervezők

en: Invited by
hu: Meghívta

en: Use basic pages for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Viszonylag állandó tartalmak, például egy „Rólunk” oldal, ami nem változik túl gyakran.

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Limit to vocabulary
hu: Korlátozás szótárra

en: Add images
hu: Új képek

en: Navigation Settings
hu: Navigációs beállítások

en: Privacy settings
hu: Adatvédelmi beállítások

en: Allowed values function
hu: Engedélyezett értékek funkciója

en: Powered by
hu: A gépházban:

en: This field supports tokens.
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket.

en: Group overview
hu: Csoport áttekintés

en: Reduce
hu: Csökkent

en: All statuses
hu: Minden állapot

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: User entity
hu: Felhasználói entitás

en: following
hu: követés

en: topic | topics
hu[0]: téma
hu[1]: témák

en: Search Users
hu: Felhasználók keresése

en: - Create a new book -
hu: - Új könyv létrehozása -

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
hu: Tovább <span class="visually-hidden">(@title)</span>

en: Date and time formats
hu: Dátum- és időformátumok

en: Login attempt failed from %ip.
hu: %ip IP-címről sikertelen bejelentkezési kísérlet.

en: The user language code.
hu: A felhasználó nyelvi kódja.

en: What's on your mind?
hu: Mi jár a fejedben?

en: events
hu: események

en: The @entity_type to which the comment is a reply to.
hu: Azon @entity_type azonosítója, amire a hozzászólás válaszol.

en: Add members to group
hu: Tagok hozzáadása a csoporthoz

en: Reset your password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Lists (Views)
hu: Listák (Nézetek)

en: - Restricted access -
hu: - Korlátozott hozzáférés -

en: New Page
hu: Új oldal

en: Parent group
hu: Szülőcsoport

en: View group
hu: Csoport megtekintése

en: Comment display format settings
hu: Hozzászólás megjelenítési formátumának beállításai

en: Image field display format settings
hu: Képet tartalmazó mező megjelenítési formátumának beállításai

en: IP limit
hu: IP korlát

en: IP window
hu: IP ablak

en: User window
hu: Felhasználói ablak

en: IN operator
hu: IN műveleti jel

en: Date sort
hu: Dátum szerinti rendezés

en: Username or email address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Allowed value with label
hu: Engedélyezett érték címkével

en: The entity type
hu: Az entitástípus

en: Publish status
hu: Közzététel állapota

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
hu: @entity_type típusú @entity_id entitás megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: All events
hu: Minden esemény

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Create event
hu: Esemény létrehozása

en: Send password reset instructions via email.
hu: Jelszó-visszaállítási utasítások küldése emailben.

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Name or email contains
hu: Név vagy e-mail tartalmazza

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
hu: Az összeshez üresen kell hagyni. Más esetben az első kiválasztott kifejezés lesz az alapértelmezett a „Bármely” helyett.

en: Content manager
hu: Tartalomkezelő

en: There are no groups yet.
hu: Nincsenek még csoportok.

en: Configure the locale and timezone settings.
hu: Nyelv és időzóna beállítása.

en: Configure how dates and times are displayed.
hu: Dátumok és időpontok megjelenítésének beállítása.

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">log out</a> and try using the link again.
hu: %resetting_user felhasználó a kibocsátott egyszeri beléptető hivatkozást nem használhatja, mert a számítógépről egy másik felhasználó (%other_user) már bejelentkezett a webhelyre. <a href=":logout">Kijelentkezés</a> után a belépés a hivatkozáson keresztül újrapróbálható.

en: in the community
hu: a közösségben

en: Latest topics
hu: Legújabb témák

en: Newest topics
hu: Legfrissebb témák

en: No topics found
hu: Nincs téma

en: Latest topic block
hu: Legújabb téma blokk

en: Member account
hu: Tagi fiók

en: Change roles
hu: Szerepkörök változtatása

en: The title of the node to add to the group
hu: A csoporthoz adandó tartalom címe

en: Say something to the Community
hu: Mondj valamit a közösségnek

en: Find and manage comments.
hu: Hozzászólások keresése és kezelése.

en: The approved comments listing.
hu: Az elfogadott hozzászólások listája.

en: Comments published
hu: Közzétett hozzászólások

en: The unapproved comments listing.
hu: A még el nem bírált hozzászólások listája.

en: Comments unapproved
hu: El nem bírált hozzászólások

en: Execute action
hu: Művelet végrehajtása

en: -- Select action --
hu: Művelet kiválasztása

en: You have successfully enrolled to this event. Also you are now following the event, which means you will receive notifications when a new comment is placed.
hu: Az esemény visszaigazolása sikeres. Így az eseményt követve értesítés érkezik, ha valaki hozzászól.

en: Process selected entities in a batch operation
hu: Kiválasztott entitások feldolgozása egy kötegelt műveletben

en: Size of the processing batch
hu: A feldolgozási köteg mérete

en: Display configuration form on a separate page
hu: Beállítási űrlap megjelenítése egy különálló oldalon

en: Title of the action selector form element
hu: A műveletkiválasztó űrlapelem címe

en: Selected actions array
hu: Kiválasztott műveletek tömbje

en: Preliminary configuration array
hu: Előzetes beállítás tömbje

en: Allow users to send private messages to each other
hu: Lehetővé teszi felhasználóknak egymás számára privát üzenetek küldését

en: Display action options as buttons
hu: Műveleti lehetőségek megjelenítése gombként

en: Selected @count entities:
hu: @count kijelölt entitás:

en: The public visibility setting has been disabled. In order to change the visibility to public, please contact a site manager.
hu: A nyilvános közzétételi lehetőség le lett tiltva, ezért a nyilvános állapotra váltáshoz fel kell venni a kapcsolatot a webhely menedzserével.

[ctx: Comment Button]
en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Remove %name from %group
hu: %name eltávolítása %group csoportból

en: Remove a member
hu: Egy tag eltávolítása

en: Allow users to tag content in content.
hu: Lehetővé teszi felhasználók részére a tartalmak megcímkézést tartalmakon belül.

en: Canceled "%action".
hu: Megszakított „%action”.

en: Clear selection when exposed filters change
hu: Kiválasztások törlése felfedett szűrő módosításakor

en: Refresh interval in seconds
hu: Frissítési időköz másodpercekben

en: Report reasons
hu: Bejelentés okai

en: Report overview
hu: Bejelentés áttekintése

en: <p>@total people have enrolled anonymously</p>
hu: <p>@total fő igazolt vissza névtelenül</p>

en: No one has enrolled for this event as anonymous user
hu: Senki nem igazolta vissza ezt az eseményt névtelenül

en: @total members
hu: @total tag

en: Members of {{ arguments.gid }}
hu: {{ arguments.gid }} tagjai

en: A person likes a post, topic, comment or event created by me
hu: Valaki kedveli az általam létrehozott bejegyzést, témát, hozzászólást vagy eseményt

en: A person replied to a comment where I am mentioned
hu: Valaki válaszolt egy hozzászólásra, amelyben említenek

en: A user sends a private message to me
hu: Valaki üzenetet küldött nekem

en: You do not have any private messages yet. Click on the button on the right to start a new message.
hu: Nincsenek üzeneteid. Kattints a jobb oldalon található gombra üzenet küldéséhez.

en: <h4>All results</h4>
hu: <h4>Minden találat</h4>

en: <h4>Content results</h4>
hu: <h4>Találatok a tartalmakban</h4>

en: <h4>Group results</h4>
hu: <h4>Találatok a csoportokban</h4>

en: @total person has enrolled @spots_left | @total people have enrolled @spots_left
hu[0]: @total fő igazolta vissza @spots_left
hu[1]: @total fő igazolta vissza @spots_left

en: Flexible group
hu: Rugalmas csoport

en: Date of Event
hu: Esemény dátuma

en: Select / unselect all @count members across all the pages
hu: Minden egyes tag (@count) kiválasztása vagy kiválasztásának törlése az összes oldalon

en: Clear selection on all pages
hu: Kiválasztás törlése az összes oldalon

en: @interval hence
hu: @interval múlva

en: Title & image
hu: Cím és kép

en: Content blocks
hu: Tartalmi blokkok

en: Footer block settings
hu: Lábléc blokk beállításai
