Open Social (all releases) - en to be translation catalogue (111 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Invite only
be: Толькі запрашэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Sent email to %recipient
be: Даслаць емэйл %recipient

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Active
be: Актыўна

en: Post
be: Допіс

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Never
be: Ніколі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Field name
be: Назва поля

en: %time ago
be: %time таму

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: System
be: Сістэма

en: Owner
be: Уладальнік

en: Color
be: Колер

en: Role
be: Роля

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Filters
be: Фільтры

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: comments
be: каментары

en: Attachments
be: Дадаткі

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: @time ago
be: @time таму

en: Topic
be: Тэма

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Entity
be: Сутнасць

en: posts
be: допісы

en: users
be: карыстальнікі(-аў)

en: Finished
be: Завершана

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Language code
be: Код мовы

en: Reply
be: Адказ

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Account information
be: Інфармацыя што да рахунку

en: Account
be: Акаўнт

en: About
be: Аб

en: Translate
be: Перакласці

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Publish the selected comments
be: Апублікаваць абраныя каментары

en: Unpublish the selected comments
be: Перанесці абраныя камэнтары ў неапублікаванае

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
be: Карыстальнік %name скарыстаўся аднаразовай спасылкай для ўваходу ў сістэму %timestamp.

en: View comments
be: Праглядзець каментары

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Book page
be: Старока кнігі

en: Delete the selected comments
be: Выдаліць абраныя каментары

en: log in
be: увайсці ў сістэму

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Select one or more comments to perform the update on.
be: Выбераце адзін або некалькі каментароў, каб выканаць абнаўленне.

en: Edit own comments
be: Рэдагаваць уласныя каментары

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Post comments
be: Дадаць каментары

en: Allowed values list: invalid input.
be: Дазволеныя значэнні спісу: няправільны ўвод.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
be: Дазволеныя значэнні спісу: некаторыя выдаленыя значэнні пакуль у актыўным карыстанні.

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
