Open Social (all releases) - en to bg translation catalogue (91 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Sent email to %recipient
bg: Изпратен имейл до %recipient

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Active
bg: Активен

en: Post
bg: Публикация

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Url
bg: URL

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: %time ago
bg: преди %time

en: Authored by
bg: Написано от

en: System
bg: Система

en: here
bg: Тук

en: Color
bg: Цвят

en: Role
bg: Роля

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Filters
bg: Филтри

en: Notifications
bg: Известия

en: comments
bg: коментари

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: @time ago
bg: преди @time

en: Topic
bg: Тема

en: users
bg: потребители

en: Finished
bg: Приключен

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Language code
bg: Код на език

en: Reply
bg: Отговор

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: Account information
bg: Информация за акаунта

en: Account
bg: Акаунт

en: Translate
bg: Преведи

en: Publish the selected comments
bg: Публикувай избраните коментари

en: Unpublish the selected comments
bg: Скрий избраните коментари

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.

en: View comments
bg: Преглед на коментарите

en: Book page
bg: Страница от книга

en: Delete the selected comments
bg: Изтрий избраните коментари

en: Edit own comments
bg: редактиране на собствен коментар

en: Post comments
bg: Публикува коментари
