Open Social (all releases) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Color
br: Liv

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
