Open Social (all releases) - en to eo translation catalogue (91 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Action
eo: Ago

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Font
eo: Tiparo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Sent email to %recipient
eo: Sendis retpoŝton al %recipient

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Post
eo: Afiŝo

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Url
eo: URL

en: Never
eo: Neniam

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Details
eo: Detaloj

en: System
eo: Sistemo

en: Color
eo: Koloro

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Filters
eo: Filtroj

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Topic
eo: Temo

en: Finished
eo: Finita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Font settings
eo: Tiparaj agordoj

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Reply
eo: Respondu

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: Account information
eo: Kontaj informoj

en: Account
eo: Konto

en: Translate
eo: Traduku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Publish the selected comments
eo: Publikigu la elektitajn komentojn

en: Unpublish the selected comments
eo: Malpublikigu la elektitajn komentojn

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
eo: Uzanto %name uzis unu-fojan ensalutan ligilon je %timestamp.

en: Book page
eo: Libropaĝo

en: Delete the selected comments
eo: Forviŝu la elektitajn komentojn

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
