Open Social (all releases) - en to et translation catalogue (165 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Invite only
et: Kutsu ainult

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: Action
et: Tegevus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: None
et: Puudub

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Font
et: Kirjastiil

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Taxonomy settings
et: Taksonoomia seaded

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Content management
et: Sisu haldamine

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Post
et: Postitus

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Menu link
et: Menüülink

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Field name
et: Välja nimetus

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Nodes
et: Postitused

en: Authored by
et: Autor

en: Details
et: Üksikasjad

en: groups
et: grupid

en: System
et: Süsteem

en: Owner
et: Omanik

en: here
et: siin

en: Configuration
et: Seadistus

en: Color
et: Värv

en: Appearance
et: Välimus

en: Role
et: Roll

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Last
et: Viimane

en: Filters
et: Filtrid

en: Close
et: Sulge

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Unpublish Comment
et: Muuda kommentaar mitteavaldatuks

en: Notifications
et: Teated

en: comments
et: kommentaarid

en: Attachments
et: Manused

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Topic
et: Teema

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Activity
et: Tegevus

en: First
et: Esimene

en: Entity
et: Olem

en: People
et: Kasutajad

en: Most popular
et: Populaarseim

en: Changed
et: Muudetud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: users
et: kasutajad

en: Finished
et: Valmis

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Information
et: Andmed

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Language code
et: Keele kood

en: Reply
et: Vasta

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Account information
et: Konto andmed

en: Account
et: Konto

en: About
et: Programmist

en: Report
et: Teavita

en: Translate
et: Tõlge

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Publish the selected comments
et: Avalda valitud kommentaarid

en: Unpublish the selected comments
et: Muuda valitud kommentaarid mitteavaldatuks

en: Taxonomy vocabularies
et: Klassifikatsiooni sõnastikud

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: Main menu
et: Peamenüü

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
et: Kasutaja %name kasutas ühekordset sisse logimise linki %timestamp.

en: View comments
et: Kommentaaride vaatamine

en: - Any -
et: - Kõik -

en: The text of the comment.
et: Kommentaari tekst.

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Content selection
et: Sisu valik

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Book page
et: Raamatu leht

en: Delete the selected comments
et: Kustuta valitud kommentaarid

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: General configuration
et: Üldised seadistused

en: Entities
et: Olemid

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Select one or more comments to perform the update on.
et: Vali üks või rohkem kommentaari, millele uuendamist rakendada.

en: Edit own comments
et: Enda kommentaaride muutmine

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Post comments
et: Kommentaaride postitamine

en: Allowed values list: invalid input.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: ebakorrektne sisend.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: mõned eemaldatud väärtused on hetkel kasutusel.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: files
et: failid

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Allowed values function
et: Lubatud väärtuste funktsioon

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
et: Loe edasi<span class="visually-hidden"> @title</span> kohta

en: Date and time formats
et: Kuupäeva ja kellaaja vormingud

en: The user language code.
et: Kasutaja keelekood.

en: The @entity_type to which the comment is a reply to.
et: @entity_type millele see kommentaar lisati

en: Comment display format settings
et: Kommentaaride kuva formaadi seaded

en: The entity type
et: Olemi tüüp

en: Publish status
et: Avalikustamise olek

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">log out</a> and try using the link again.
et: Teine kasutaja (%other_user) on selles arvutis juba sisse logitud ning kasutaja %resetting_user ühekordset sisselogimise linki ei saa kasutada. Palun <a href=":logout">logi välja</a> ning proovi seda linki uuesti kasutada.
