Open Social (all releases) - en to hr translation catalogue (115 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Action
hr: Akcija

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Tags
hr: Oznake

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Event
hr: Događanje

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Sent email to %recipient
hr: Pošalji e-poštu korisniku %recipient.

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Post
hr: Članak (Post)

en: User settings
hr: Postavke korisnika

en: Never
hr: Nikada

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Field name
hr: Naziv polja

en: %time ago
hr: prije %time

en: Nodes
hr: Unosi

en: Authored by
hr: Autor

en: System
hr: Sustav

en: Owner
hr: Vlasnik

en: here
hr: ovdje

en: Color
hr: Boja

en: Role
hr: Uloga

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Filters
hr: Prečistači

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: comments
hr: komentari

en: Attachments
hr: Privitci

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: @time ago
hr: prije @time

en: Topic
hr: Tema

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Finished
hr: Završeno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Reply
hr: Odgovor

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Account information
hr: Informacije o korisničkom računu

en: Account
hr: Račun

en: About
hr: Opis

en: - none -
hr: - ništa -

en: All comments
hr: Svi komentari

en: Translate
hr: Prevedi

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Last Month
hr: Prošli mjesec

en: Publish the selected comments
hr: Objavi odabrane komentare

en: Unpublish the selected comments
hr: Prekinu objavu odabranih komentara.

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hr: Korisnik %name je iskoristio jednokratnu poveznicu prijave u %timestamp.

en: View comments
hr: Vidi komentare

en: The text of the comment.
hr: Tekst komentara.

en: Book page
hr: Stranica knjige

en: Delete the selected comments
hr: Ukloni odabrane komentare

en: Select one or more comments to perform the update on.
hr: Odaberite najmanje jedan komentar na kojemu želite izvšiti operaciju.

en: Edit own comments
hr: Uređuje vlastite komentare

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Post comments
hr: Dodaje komentare

en: Allowed values list: invalid input.
hr: Dopuštene vrijednosti: nevaljan unosa

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
hr: Popis dopuštenih vrijednosti: neke vrijednosti su uklonjene dok su bile u upotrebi.
