Open Social (all releases) - en to ht translation catalogue (28 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Changed
ht: Chanje

en: Please wait...
ht: Pran pasyans souple

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Author name
ht: Non otè a

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la
