Open Social (all releases) - en to my translation catalogue (58 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Email notifications
my: အီးမေး(လ်) သတိပေးချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Font
my: စာလုံး

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: System
my: စနစ်

en: Color
my: အရောင်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: comments
my: မှတ်ချက်များ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: First
my: ပထမ

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: Interface language
my: အသွင်အပြင် ဘာသာစကား

en: About
my: အကြောင်း

en: Fonts
my: စာလုံးများ

en: Post comments
my: မှတ်ချက် (အကြံပြုချက်) များ ရေးသားရန်

en: Allowed values list: invalid input.
my: ခွင့်ပြုထားသည့် တန်ဖိုး စာရင်း၊ ထည့်သွင်းသည့်တန်ဖိုးမှာ တရားမဝင်ပါ။

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
my: ခွင့်ပြုထားသည့် တန်ဖိုးစာရင်း၊ အချို့တန်ဖိုးများမှာ လက်ရှိအသုံးပြုနေသည့် အတွက်ကြာင့် ဖယ်ရှားခဲ့ပါသည်။
