Open Social (all releases) - en to sq translation catalogue (55 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Sent email to %recipient
sq: Email dërguar tek %recipient

en: Active
sq: Aktiv

en: Post
sq: Dërgimi

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: Url
sq: Adresa Url

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: System
sq: Sistemi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Filters
sq: Filtrat

en: comments
sq: komente

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Topic
sq: Tema

en: posts
sq: përmbajtja

en: users
sq: përdoruesit

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Reply
sq: Përgjigju

en: Account information
sq: Informacione mbi profilin

en: Account
sq: Profili

en: About
sq: Informacione

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sq: Përdoruesi %name ka përdorur lidhjen njëherë të përdorshme identifikimi më %timestamp.

en: Book page
sq: Faqe libri

en: log in
sq: identifikohu
