Open Social (12.4.8) - en to ky translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Create a new user account.
ky: Жаңы колдонуучу эсебин ачуу

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: view
ky: көрүү

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: never
ky: эч качан

en: Blog
ky: Блог

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: @time ago
ky: @time мурун

en: last »
ky: соңку »
