Open Social (all releases) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Address
bs: Adresa

en: Role
bs: Uloga

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
