Open Social (all releases) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Description
ca: Descripció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Address
ca: Adreça

en: Role
ca: Rol

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Profile
ca: Perfil

en: Operation
ca: Operació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Administrator
ca: Administrador

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Member
ca: Membre

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Master
ca: Mestre

en: Modules installed
ca: Mòduls instal·lats
