Open Social (all releases) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
