Open Social (all releases) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Profile
eo: Profilo

en: Operation
eo: Operacio

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
