Open Social (all releases) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Profile
et: Profiil

en: Operation
et: Operatsioon

en: Location name
et: Asukoha nimetus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
