Open Social (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Count
az: Say

en: Display all items
az: Bütün elementləri göstərin

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.

en: Placeholder for URL
az: URL üçün yertutan

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: No placeholder
az: Kömək mətni olmasın
