Open Social (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Count
et: Arv

en: Display all items
et: Kuva kõik kirjed

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: No placeholder
et: Placeholder puudub
